آکادمی آموزشی آرایشگری مردانه اقبال


منتظر تماس شما هستیم : 88927542-021


ایمیل : info [@] eghbalbarber.com

 
آنچه درباره مدیر مسئول آموزشگاه مراقبت زیبایی اقبال می توان دانست

آقای رضا رضازاده سفیده متولد 1353/2/24 متاهل و دارای 2 فرزند، ایشان از دوران نوجوانی علاقه بسیار زیادی به هنر آرایش و پیرایش در خود احساس نمودند و شروع به آموختن این هنر نزد اساتید و سالن دارهای خوب تهران آغاز نمودند. به نظر ایشان آرایش همانند تابلویی است که یک استاد نقاش خلق و اثری از خود بجا می گذارد و اثر یک نقاش دراز مدت و اثر آرایشگر کوتاه مدت می باشد، ایشان اعتقاد دارند که این رشته پایانی ندارد و چون دریایی است که هر شخص به اندازه ظرفیت وجودی خود میتواند از آن بهره مند شود.

وی در سال 1373 به فکر تاسیس آموزشگاه افتادکه پس از سپری نمودن مدارج بالا در این حرفه در سال 1375 آموزشگاه خود را تاسیس و با استفاده از آموخته های خود شروع به تدریس در این رشته زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای کردند. در آن زمان فقط یک رشته وجود داشت آرایش و پیرایش مردانه، ایشان با کمک تعدادی از همکاران سعی در ایجاد رشته های دیگر نمودو بعد از چند سال موفق به تقسیم بندی و قرار گرفتن این رشته ها در دیپلم های درسی کار و دانش گردید.

اینک 24/5  واحد درسی را این رشته ها به خود اختصاص داده و رشته جدید پیرایش ترمیم مو در کار و دانش راه اندازی شد.

موفقیتهای آقای رضا زاده

ایشان طی این سالها موفقیت هایی هم کسب نمودند.

  • در سال 1383 به عنوان مسئول کمیته داوری ستاد اولین جشنواره الگوهای برتر انتخاب شدند.
  • در سال 1384 در مسابقات الگوهای برتر مربیان استان تهران مقام اول را میان مربیان کسب نمودند.
  • در سال 1387 به عنوان رئیس کمیته داوران اولین المپیاد پیرایش کشور را کسب نمودند.


در طول این سالها در اکثر مسابقات به عنوان داور خوش درخشیدند و همواره سعی در احقاق حق شرکت کننده گان داشتند، لازم به ذکر است طی این سالها ایشان به عنوان طراح سئوال سازمان فنی و حرفه ای و همچنین آزمونگر اکثر آموزشگاهها و آزمونگر امتحانات عملی از آرایشگران حرفه ای بوده اند. همچنین ایشان جزء یکی از طراحان سئوال در کتاب سازمان فنی و حرفه ای بوده و کتاب در حال حاضر در دسترس آرایشگران می باشد.

آثار رضا زاده

رضا زاده با کمک همکاران عزیزشان کتاب آموزش اصول فن پیرایش و آرایش موی سر و صورت آقایان را انتشار نمودند و در حال حاضر جزء بهترین منابع آموزشی کشور می باشد که در بازار موجود است.

افتخار رضا زاده تربیت شاگردانی موفق در این حرفه می باشد، بزرگترین لذت ایشان موفقیت و مشغول شدن شاگردانش در سطح جامعه و کسب روزی حلال می باشد.

کارهای مهم رضا زاده

ایشان در طول این سالها با کمک دوستان خود در بسیاری از شهرستانها و سمینارها شرکت و تدرس نموده اند جهت ارتقاء سطح علمی و کاری دوستان شهرستانی خود. ایشان در تنظیم استاندارد های پژوهش سازمان فنی و حرفه ای موفق به نگارش استانداردهای مختلف شده و جزء یکی از نویسندگان استاندارد کاردانی و کارشناسی رشته پیرایش مردانه برای دانشگاه جامع علمی کاربردی می باشند و مدرس سمینار در دانشگاه می باشند و نیز موفق به دریافت گواهینامه معادل واحدهای تخصصی حرفه ای دکترا در رشته پیرایش و آرایش مردانه از شرکت دانشگاهی پژوهشگران و نوآوران دانشگاه تهران شده اند.

تنها آرزوی رضا زاده این است که همیشه دانشجو باقی بماند، ایشان هنرجویان خود را اعضاء خانواده و پاره تن خود می داند.

با آرزوی موفقیت روز افزون برای ایشان

درباره آموزشگاه
آموزشگاه اقبال با دارا بودن امکانات عالی و استاد سازمان فنی حرفه ای که از آموزشگاههای دیگر متمایز گردید.  این آموزشگاه از نظر دسترسی به مسیرهای مختلف و حمل و نقل عمومی برای رفت و آمد هنرجویان در بهترین نقطه تهران واقع گردیده است.
  
لینکهای مفید
دوره های آموزشگاه
تماس با ما
تهران . میدان فردوسی . جنب کوچه علوی 1 . پلاک 617 . طبقه دوم غربی

  تلفن :  88927542-021

  فاکس : 88927543-021

 Email : info[@]eghbalbarber.com

 کلیه حقوق مادی و معنوی وب سایت برای آموزشگاه آرایشگری و پیرایش مردانه اقبال محفوظ می باشد توسعه و سئو توسط : تیم دیتادیزاین