آکادمی آموزشی آرایشگری مردانه اقبال


منتظر تماس شما هستیم : 88927542-021


ایمیل : info [@] eghbalbarber.com

دوره های آموزش آرایش مردانه و پیرایش مردانه

آرایشگاه اقبال مجری و برگزارکننده دوره های آموزشی آرایش مردانه و دوره های آموزشی پیرایش مردانه دارای مجوز فعالیت از سازمان فنی حرفه ای با اعطای مدرک معتبر و از آن مهمتر با آموزهای فوق العاده و دلسوزانه استاد رضازاده با تجهیزات بسیار بروز و متدهای آرایش و پیرایش بروز ایران و جهان شما را برای ورود به بازار کار آماده کرده و این تضمین را به شما میدهد که با شرکت در دوره های آموزشی آرایش مردانه بتوانید به راحتی حتی بدون داشتن سرمایه اولیه توانایی ورود به بازار کار و اجاره یک صندلی در یک آرایشگاه شروع به کسب درآمد کنید.
دوره آموزش آرایشگری درجه 2
برای شرکت  در دوره آموزشی آرایش مردانه و پیرایش مردانه برای مرحله اول لازم است تا دوره آموزش آرایشگری مردانه درجه 2 گذرانده شود. دوره آموزش آرایشگری مردانه درجه 2 بر اساس آنچه سازمان فنی و حرفه ای کشور تعیین نموده است و با معیارها و استانداردهای بین المللی هماهنگ می باشد دو سطح درجه 1 و درجه 2 می باشد، لازم است متقاضیان ابتدا دوره درجه 2 را بگذارنند و سپس اقدام به آموزش درجه 1 نمایند

بنابراین اگر شما هم به فنون آرایشگری مردانه علاقه دارید ولی فردی مبتدی هستید همین حالا با دوره آرایش و پیرایش مردانه درجه 2 شروع کنید و بعد از گذراندن این دوره وارد بازار کار شوید ، اگر نیاز به این دارید که در کار خود بهتر و حرفه ای تر شوید بعد از گذراندن دوره پیرایش درجه 2 مردانه ، میتوانید در دوره اصلی و تکامل یافته ی پیرایش مردانه درجه 1 شرکت نمایید و به یک آرایشگر ماهر و حرفه ای تبدیل شوید. این موضوع که شما تسلط کامل را به تمام موضوعات پیرایش مردانه داشته باشید باعث افزایش آگاهی و در نتیجه افزایش درآمد شما میگردد .

دوره آموزش پیرایش مردانه درجه 1

دوره آموزش پیرایش مردانه درجه 1 شغلی است که در زیرگروه مراقبت زیبایی قراردارد و شایستگی کار با مواد مختلف و کوتاهی مدل های مو باقیچی، تیغ، پیتاژ، خالی کردن مو، شناخت ابزار و مواد مصرفی داشته باشد. که تمام این آیتم ها در دوره پیرایشگر مردانه درجه 1 بطور کامل در دوره آموزشی درجه 1 جهان مو آموزش داده می‌شود.


حال که شما مهارت های لازم را از دوره آموزش پیرایش مردانه درجه یک و درجه دو  را کسب کرده اید ( حتی اگر از قبل نیز وارد بوده اید ) زمان آن رسیده که مهارت های خود را گسترش دهید چرا که برای موفقیت در کار باید مهارت های بیشتری داشته باشید. از این رو آموزشگاه اقبال دوره های مختلفی اعم از   دوره آموزش متعادل سازی چهره ،  دوره آموزش ترمیم مو ،  دوره آموزش کاربرد مواد شیمیایی    و چندین  آموزش دیگر را برای شما فراهم کرده است.
پس فرصت را ازدست ندهید    

  

                                   هیچ چیز ارزشمندی آسان به دست نمی آید. تنها راه رسیدن به نتایج خوب و ماندگار، کار و تلاش مستمر است.

معرفی کامل دوره ها توسط استاد رضازاده مدیریت آموزشگاه های اقبال

آموزش پیرایش مردانه درجه2

آموزش پیرایش مردانه درجه2


در دوره آموزش پیرایش مردانه درجه2 ، ابتدا با ساختمان پوست و مو ابزار کار تخصصی در این زمینه و همچنین نحوه آماده نمودن محیط کار و سپس نحوه صحیح استفاده از ابزار کار آرایش و پیرایش و طریقه ضد عفونی نمودن ابزار و روشهای کوتاهی موها در اندازه های مختلف را ابتدا برروی مانکن های دارای موی کوتاه ، موی متوسط و موی بلند آموزش داده میشود.
آموزش پیرایش مردانه درجه1

آموزش پیرایش مردانه درجه1


پس از گذراندن دوره آموزش پیرایش مردانه درجه2 ، دوره پیشرفته پیرایش مردانه درجه1 با موضوعات صاف کردن دائمی و موقتی مو ، رنگ کردن موی سر ، ویتامینه کردن مو به صورت عمقی و سطحی ، معرفی و استفاده از پاک کننده های پوست بخشی از آموزش های این دوره میباشد.
آموزش ترمیم مو

آموزش متعادل سازی چهره (گریم داماد)


در این دوره به طور اختصاصی با ابزار و محیط کار گریم آقایان ، ویژگی ها و انواع پوست آشنا خواهید شد و در ادامه با تکنیک های سایه روشن و فن وفنون کار گریم آشنا میشوید. در دوره متعادل سازی چهره آقایان با انواع مواد و پودرهای فیکس کننده و راه های پاک کردن آنها نیز میپردازیم.
دوره گریم سینمایی

دوره چهره پردازی (گریم سینمایی)

دوره متعادل ساز چهره (گریم سینمایی) دوره ویژه و پیشرفته چهره پردازی آقایان میباشد که آموزش هایی که در این دوره به آن پرداخته میشود ، تطبیق و یکسان سازی چهره با ریش و سبیل آقایان ، جوان سازی و مسن سازی چهره با معرفی تکنیک های سایه روشن . ... میباشد.
بهداشت کار ناخن مردانه

آموزش ترمیم مو


دوره آموزش ترمیم مو که در ابتدا نیازمند آموزش دوره آموزش پیرایش مردانه درجه2 میباشد. دراین دوره آموزشی به طور ویژه با موضوع ترمیم مو آشنا میشوید. در این دوره با انواع ساختمان مو وشناسایی بافت های مو ، روش پیاده سازی و ترمیم مو و روش های حالت دادن مو با سشوار و اتومو آشنا میشوید.
کاربرد مواد شیمیایی
آموزش متعادل سازی چهره

بهداشت کار ناخن مردانه


دوره آموزشی بهداشت کار ناخن مردانه ، 40 ساعت آموزش در زمینه آلودگی زدایی ناخن و بهداشت فردی ، پیرایش و فرم دهی ناخن و راه های آموزش محافظت و نگهداری از پوست و ناخن دست و پا میباشد.
درباره آموزشگاه
آموزشگاه اقبال با دارا بودن امکانات عالی و استاد سازمان فنی حرفه ای که از آموزشگاههای دیگر متمایز گردید.  این آموزشگاه از نظر دسترسی به مسیرهای مختلف و حمل و نقل عمومی برای رفت و آمد هنرجویان در بهترین نقطه تهران واقع گردیده است.
  
لینکهای مفید
دوره های آموزشگاه
تماس با ما
تهران . میدان فردوسی . جنب کوچه علوی 1 . پلاک 617 . طبقه دوم غربی

  تلفن :  88927542-021

  فاکس : 88927543-021

 Email : info[@]eghbalbarber.com

 کلیه حقوق مادی و معنوی وب سایت برای آموزشگاه آرایشگری و پیرایش مردانه اقبال محفوظ می باشد توسعه و سئو توسط : تیم دیتادیزاین