اگر بدانید کوتاه کردن مو چقدر خوبه همیشه این کار را میکنید
موی خود را حتما کوتاه کنید
اگر بدانید کوتاه کردن مو چقدر خوبه همیشه این کار را میکنید
کوتاه کردن موها برای تنوع ایده ی خیلی خوبیه.حالا چه موهای خود را خیلی کوتاه کنید چه فقط چند سانت از انتهای موهاتون را.

برای کوتاه کردن موهاتون چیزهایی را باید در نظر داشته باشید:
کوتاه کردن مداوم موها باعث رشد سریع تر آنها نمیشود.کوتاه کردن موها به سلامت موی شما کمک میکند و تاثیر مستقیم روی رشد آنها نمی گذارد. انتهای موهای شما هیچ تاثیری روی فولیکول های پوست سر که باعث رشد موها میشود ندارد.
زود به زود به آرایشگاه نروید.به جای اینکه هر ۶ تا ۸ هفته برای مرتب کردن موهایتان به آرایشگاه بروید این کار ۳ تا ۴ ماه یک بار انجام دهید. موهای شما در این زمان ممکن است دچار مو خوره شود و احتیاج به آرایشگاه داشته باشید. با این کار در وقت و پول خود نیز صرف جویی میکنید.
لایه لایه کردن موهایتان در هنگام کوتاه کردن یک کار ضروری است.اگر موهای فر دارید لایه های نامنظم برای شما مناسب است و در صورتی که موهای صافی دارید از لایه های منظم برای موهایتان استفاده کنید.
قبل از اینکه بخواهید موهایتان را کوتاه کنید به سر خود شامپو نزنید.شما در هر صورت سر خود را میشویید پس نیازی نیست که بشره ی موی خود را دوباره خشک کنید.
لازم است که بدانید که موهای شما به طور طبیعی باید به صورت خشک کوتاه شود. پس دنبال آرایشگاهی باشید که موهای شما را خشک کوتاه کند.
برای کسانی که دنبال جایی هستند که با قیمت کمتر موهای خود را کوتاه کنند باید گفت که در اینترنت یا جاهای دیگری دنبال جاهایی باشید که افراد به صورت کارآموز در حال تعلیم هستند و دنبال مدل هایی برای کار کردن میگردند. زیاد نگران موهای خود نباشید این کارآموزان تحت نظر فرد حرفه ای کار میکنند وآنها نمی گذارند که موهایتان خراب شود.
موهای خود را به اندازه ی مناسب کوتاه کنید. اگر در فکر این هستید که موهای جلوی پیشانی خود را کوتاه کنید توجه کنید که با توجه به شکل صورت و نوع موهایتان چه مدلی بیشتر به شما می آید . معمولا برای صورت های مربعی شکل چتری های بلند تر با حجم کم توصیه میشود. در حالی که برای صورت های گرد چتری های کوتاه زیباتر است.
کوتاه کردن موهایتان مراقبت از آنها را آسان تر نمیکند. برای اینکه موهایتان همیشه مرتب و زیبا باشد باید بیشتر به آرایشگاه بروید واین خود نیازمند زمان و پول بیشتر است.
اگر شما هر چند وقت یکبار موهای خود را کمی کوتاه نکنید موخوره های شما بیشتر و بیشتر میشود. اگر ته موهای خود را به صورت مداوم کوتاه نکنید مو خوره ها در طول موهای شما بیشتر خواهند شد و به مرور زمان موهای سالم شما نیز موخوره میگیرد. اگر دیدید که بیشتر موهای شما موخوره دارد وقت این رسیده که به آرایشگاه سری بزنید.
گزینه های مختلفی را در نظر داشته باشید. من مطمئن هستم که شما هر روز مدل موهای مختلفی را نگاه میکنید و می پسندید اما وقتی به آرایشگاه برای کوتاهی موهای خود میروید فقط یک مدل را در نظر نگیرید چرا که ممکن است آرایشگر شما برای شما توضیح دهد که مدل مد نظر شما برای صورت شما و نوع موهای شما مناسب نیست یا این مدل بیشتر از حد انتظارتان نیاز به مراقبت دارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *