آرایشگری مردانه و پیرایشگری مردانه در استان مازندران

با توجه به گسترش خدمات آرایشی و پیرایشی آقایان لزوم آموزشگاه آریشگری مردانه در مراکز شهرها به خوبی حس می شود که استان مازندران نیز جزو استان های بروز و مدرن آموزشگاه های آرایشگری مردانه است.
امروزه افراد زیادی در استان مازندران علاقه دارند که در زمینه آرایشگری مردانه و همچنین پیرایشگری مردانه فعالیت کنند. شغل پیرایش گری مردانه در مازندران یکی از پردرآمد ترین و پرکاربردترین شغل ها میباشد که میتوان بوسیله آن در هر کجای استان مازندران اقدام به کار نمود.

این آموزش ها با استفاده از اساتید مجرب و امکان تمرین کوتاهی در حضور استاد بهترین فرصت را فراهم می کند تا فرد بتواند تمام فوت و فن های این شغل را آموزش ببیند.
از طرفی افزایش تعداد مراکز آموزشی آرایشگری باعث شده است، بین این مراکز رقابتی سالم ایجاد شود تا کیفیت آموزش های خود را ارتقا دهند. با کمک این آموزشگاه ها و امکاناتی که دارند، هزینه و زمان مسیرهای رفت آمد هنرجویان در مکان های نزدیک آموزشگاه بسیار صرفه جویی شده است که در ادامه به این موارد میپردازیم. اما چه مهارت هایی در آموزشگاه آرایشگری مردانه در مازندران آموزش داده میشود؟

مهارت های کاربردی آموزشگاه آرایشگری مردانه در مازندران
در آموزشگاه آرایشگری مردانه در مازندران به شما آموزش داده می شود که چگونه مشتری را برای انجام کار آماده کنید، نحوه برخورد صحیح با مشتری و حتی طرز لباس پوشیدن را نیز به شما آموزش می دهند. اگر چه استراتژی های جذب مشتری به مهارت شما بستگی دارد، اما در آموزشگاه به نکات اصلی که موجب جذب مشتری می شود، نیز پرداخته می شود.
انواع مدل های کوتاهی، رنگ زدن مو، این که چه مدل کوتاهی با چه فرمی از صورت متناسب است، محصولاتی که هنگام کار کردن به آن ها نیاز دارید، ابزار ها و وسایل مورد نیاز برای شروع کار، تجهیزات استریل کردن، انواع روش های گریم داماد، انواع مدل های کوتاهی ریش و این که چه مدلی از ریش با چه فرمی از صورت متناسب است، نحوه ی استریل کردن وسایل، دکوراسیون مناسب، مراحل گرفتن مجوز برای شروع شغل آرایشگری و… جزء مواردی هستند که در بهترین آموزشگاه آرایشگری مردانه به فرد آموزش داده می شوند.
اما برای این که بتوانید مهارت های خود را گسترش دهید، بهتر است، به یک آموزشگاه آرایشگری خوب در شهر خود بروید. آموزشگاهی که با استفاده از اساتید مجرب این فرصت را برای هنرجویان خود فراهم می کند تا بتوانند، به بهترین نحو ممکن مهارت های عملی خود را توسعه بدهند.
در آموزشگاه آرایشگری مردانه ی اقبال در مازندران شهر تنکابن تمامی اصول و فنونی که نیاز دارید تا به یک آرایشگر توانا تبدیل شوید، به شما آموزش داده می شود. علاوه بر این با ارائه ی مدرک معتبر در این آموزشگاه می توانید در آرایشگاه های دیگر مشغول به کار شوید. مدرک اعطا شده در آموزشگاه آرایشگری مردانه اقبال از سوی فنی حرفه ای به هنرجویان اعطا می شود و دارای اعتبار بین المللی در کشور های عضو سازمان جهانی کار می باشد.

معرفی آموزشگاه آرایشگری مردانه اقبال در مازندران

آموزشگاه اقبال در سال 1375، قریب به سه دهه سابقه فعالیت آموزشی مفید، تاسیس و زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای با کادری مجرب و حرفه ای در زمینه آرایش و پیرایش شروع به کار کرد که این آموزشگاه به همراه خوابگاه و با وسایل و امکانات مدرن، فعالیت و آموزش های خود را در سطح ایران مطرح نموده است.
آموزشگاه اقبال یکی از بهترین آموزشگاه های آموزشی در زمینه آموزش پیرایش مردانه و آموزش گریم داماد و آموزش ترمیم مو و…. می باشد که علاقه مندان میتوانند به یکی از شعبات آموزشگاه اقبال در استان مازندران و تهران مراجعه نمایند.

فعالیت‌ها
• دارای دو شعبه در تهران و یک شعبه در مازندران، شمال کشور
• شعبه استان تهران ، واقع در مراکز پر رفت و آمد شهری که دسترسی برای همگان را بسیار آسوده میکند
• شعبه در استان مازندران در شهر توریستی و زیبای تنکابن با محیطی بسیار بزرگ و کامل
• برگزاری دوره‌های پیرایش مردانه درجه 1 و 2
• دوره‌های چهره‌پردازی مردانه (گریم سینمایی)
• دوره آموزش متعادل سازی چهره ( گریم داماد )
• دوره آموزش ترمیم مو
• دوره آموزش کاربرد مواد شیمیایی و رنگ
• دوره آموزش بهداشت کار ناخن آقایان
• همکاری با اساتید باتجربه و خوش‌ذوق

در آموزشگاه آرایشگری مردانه اقبال تلاش بر این اساس است که دوره‌‌های برگزارشده به بهترین نحو ممکن اجرا شود به صورتی که درنهایت امر هنرآموزان به هدف اولیه خود از شرکت در این دوره‌‌ها و ورود به بازار کار به نحو احسن دست یابند.

همچنین کیفیت کلاس ها و تجهیزات این آموزشگاه در هر سه شعبه بسیار عالی و بروز میباشد:
اتاق های مخصوص تماشای ویدئو، صندلی و تجهیزات کامل برای هنرجویان و مدل های بسیار متعدد برای اینکه دست هنرجویان راه بیوفتد و بتوانند در کارشان مهارت لازم را کسب نمایند برای تک تک هنرجویان در آموزشگاه آرایشگری مردانه اقبال وجود دارد.

معتبرترین آموزشگاه آرایشگری در مازندران
برای رفاه حال هنرجویان ساکن شهر تنکابن آموزشگاه اقبال این امکان را فراهم آورده تا هنرجویان و علاقه مندان به این حرفه در فرصتی برابر بتوانند از امکانات آموزشی برابر برخوردار شوند. این آموزشگاه دارای امکانات و تجهیزاتی است که می تواند این آموزشگاه را یک پله بالاتر از سایر آموزشگاه ها بالا ببرد. فراموش نکنید هیچ چیز جای کیفیت کار یک آموزشگاه را نمی گیرد و برای این که هزینه های خود را کاهش دهید، نباید از کیفیت کار آموزشگاه غافل شوید.
مهم ترین ویژگی این آموزشگاه حضور اساتید خوب و معروف آرایشگری در این آموزشگاه است. با ثبت نام در این آموزشگاه می توانید هزینه ی مسافرت های بین شهری را کاهش دهید. علاوه بر این که اساتید آموزشگاه آرایشگری اقبال تمام تکنیک های کوتاهی را به شما آموزش می دهند، می توانید از مدرک معتبری که این آموزشگاه از طرف سازمان فنی و حرفه ای کشور به شما اعطا می کند، آرایشگاه خود را به راحتی راه اندازی کنید.

پس از مراجعه به آموزشگاه های مختلف و مقایسه ی امکانات و تجربیات با آموزشگاه آرایشگری اقبال متوجه خواهید شد که این آموزشگاه در سطح بالایی از نظر امکانات و آموزش قرار دارد. در این آموزشگاه سعی شده تمامی مسائلی که هنرجو برای تبدیل شدن به یک آرایشگر خوب به آن نیاز دارد، به هنرجو آموزش داده شود. علاوه بر این فرصت تمرین کردن روی مدل های طبیعی و افزایش دادن مهارت های عملی برای هنرجو در حضور اساتید خوب این آموزشگاه به خوبی فراهم شده است. خبر خوب برای هنرجویان آموزشگاه اقبال این است که بیش از 90 درصد از هنرجویان بعد از اتمام دوره ها مشغول به کار شده اند

اهمیت گرفتن مدرک آرایشگری از آموزشگاه های معتبر
با توجه به این که مدرک فنی حرفه ای در کشورهای عضو سازمان جهانی کار دارای اعتبار است، در صورتی که این مدرک را داشته باشید، برای مهاجرت به کشورهای عضو سازمان جهانی کار مشکلی نخواهید داشت و می توانید در این کشور ها برای خود یک موقعیت شغلی فراهم کنید.
برای این که بتوانید به شغل آرایشگری وارد شوید، باید دوره های آموزشی را در یک آموزشگاه معتبر ببینید. پس از این که در آموزشگاه دوره های آموزشی را پشت سر گذراندید، می توانید در آزمون شرکت کرده و مدرک درجه دو فنی حرفه ای را دریافت کنید. با استفاده از مدرک درجه دو آرایشگری شما می توانید در یک آرایشگاه دیگر مشغول به کار شوید و روی صندلی آرایشگاه دیگران کار کنید، یا این که برای خود سرمایه ای فراهم کنید و یک آرایشگاه برای خودتان راه اندازی کنید.
مدرک تخصصی آرایشگری پس از گذراندن دوره ی مقدماتی و اخذ مدرک مقدماتی و گذراندن دوره ی پیشرفته ی آرایشگری به شما اعطا می شود. اگر چه با کمک مدرک درجه دو می توانید یک آرایشگاه را راه اندازی کنید، اما مدرک درجه یک نشان دهنده ی مهارت و تجربه ی بیش تر شما است. علاوه بر این نشان دهنده ی این است که شما دوره های آموزشی بیش تری را پشت سر گذرانده اید. برای گذراندن هر یک از دوره های تخصصی بعد از گرفتن مدرک درجه یک می توانید اقدام کنید.

نکات مهم انتخاب آموزشگاه آرایشگری در مازندران
هنگام انتخاب آموزشگاه آرایشگری در مازندران باید به این نکته توجه کنید که آموزشگاه به محل زندگی شما نزدیک باشد تا به علت مسافت زیاد هزینه و زمان زیادی را صرف رفت و آمد نکنید.
علاوه بر این آموزشگاهی که انتخاب می کنید، باید هنرجو های موفقی را به جامعه ی آرایشگری تحویل داده باشد. اگر به آموزشگاه آرایشگری که اعتبار چندانی ندارد، برای آموزش دیدن مراجعه کنید، علاوه بر این که زمان و هزینه زیادی را صرف کرده اید، از نتیجه ی کار راضی نخواهید بود.
اگر چه همه ی آن چه یک آرایشگر باید بداند در آموزشگاه به او آموزش داده می شود، اما مسائلی هستند که طی سال های متوالی و کسب تجربه به دست می آیند. آموزشگاه آرایشگری مردانه اقبال سعی می کند تا در سر فصل های آموزشی خود تمامی مسائلی که یک آرایشگر در محل کار خود با آن مواجه می شود را به او آموزش دهد.
زیاد بودن تعداد هنرجوها و علاقه و اشتیاق آن ها برای یادگیری می تواند این فضا را ایجاد کند که سایر هنرجوها بتوانند در فضایی پر انرژی این حرفه و مهارت را آموزش ببینند و به بازار کار وارد شوند.

آدرس و شماره تفن شعبات آموزشگاه آرایشگری اقبال

شعبه مرکزی آموزشگاه اقبال در تهران:
نشانی: تهران . میدان فردوسی . جنب بانک پاسارگاد . پلاک 617 . طبقه دوم غربی،آموزشگاه آرایشگری اقبال با مدیریت مستقیم دکتر رضا زاده

تلفن : 88927542-021

فاکس : 88927543-021

شعبه دوم آموزشگاه اقبال در تهران:
نشانی: تهران . شمال میدان هفت تیر . آموزشگاه آرایشگری اقبال

تلفن : 88927542-021

فاکس : 88927543-021

شعبه سوم آموزشگاه اقبال در مازندران:
نشانی: مازندران ، تنکابن ، بین میدان امام و میدان شیرودی ، جنب پارکینگ زعفری ، طبقه دوم ، آموزشگاه آرایشگری اقبال 3

تلفن : ۵۴۲۱۲۶۵۶-۰۱۱

همراه : ۲۹۷۶۴۹۴-۰۹۱۱

امیدواریم ازمطالعه مقاله آموزشگاه آرایشگری مردانه در مازندران بهره لازم را برده باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *