راهنمای خرید قیچی های پیتاژ ۲۰۱۷

راهنمای خرید قیچی های پیتاژ ۲۰۱۷

قیچی اره ای یا همان پیتاژ از قدیم از زمانی که قیچی های استیل و فولادی ساخته شد وجود داشت ، برای خالی کردن لا به لای مو استفاده می شد.
برای کم حجم کردن موهای پرپشت که راحت تر شسته و شانه شود و کاربرد دیگر آن این است که وقتی مویی را با قیچی کار یکدست و یک اندازه کوتاه میکنیم گاهی اوقات دیده میشود که دو طرف بغل راست و بغل چپ هم اندازه نیستند.

شاید شما آرایشگر تازه کاری باشید که سعی دارد مهارت خود را در آرایشگری افزایش دهد و احتمالا از سرگرمی خود کمی درآمد زایی نیز داشته باشد. ممکن است به تازگی مغازه آرایشگری خود را باز کرده باشید و میخواهید مطمئن باشید که بهترین کیفیت و امکانات و سرویس دهی را برای مشتری های خود فراهم میآورید. ممکن است آرایشگر بسیار حرفه ای باشید با تجربه ی بسیار زیاد در اصلاح موی مردان یا زنان.
اما بدون به مواردی چون توجه به مهارت یا سابقه کاری یا حتی مشتری شما، یک چیز مشترک است و آن این است که هر آرایشگری میداند که یکی از مهمترین بخش های زیبایی سازی و اصلاح درست موی سر برای بوجود آوردن یک صورت زیبا کار کردن صحیح با وسایل مناسب است. از حیاتی ترین وسایلی که برای این کار نیاز دارید قطعا قیچی های اصلاح شما هستند و انواع مختلف این قیچی ها که به کمک آن ها شما میتوانید بهترین مدل مو و استایل را بوجود آورید. چرا به قیچی های نرمال بسنده میکنید وقتی میتوانید بهترین را داشته باشید؟ بهترین قیچی پیتاژ کردن مو ( نازک کردن ) را می توانید همین حالا در بازار تهیه کنید.
مطمئن نیستید دقیقا دنبال چه هستید ؟ به بررسی های انجام شده در مورد این قیچی های پیتاژ در اینجا توجه کنید که شما را در انتخاب بهترین از میان آن ها کمک میکند تا بتوانید انتخابی هوشمندانه و با کیفیت داشته باشید. حتی اگر حس میکنید که همه ی این اجناس را میشناسید باز هم به لیست زیر سری زنید تا شاید بتوانید سطح کاری خود را بالاتر ببرید و بیشترین سودآوری را با بهترین نوع قیچی داشته باشید.

برترین قیچی های پیتاژ

برترین قیچی های پیتاژ

قیچی های پیتاژ، تنها برای اصلاح سر مورد استفاده قرار نمیگیرند. نوع خوب این قیچی ها کاربرد خارقالعاده ای در اضافه کردن لایه و عمق به مدل مو دارند. این ویژگی در این قیچی ها باعث ارتقای سطح کاری آرایشگر میشود.

این نوع قیچی پیتاژ یک مدل بسیار خوب برای تازه کار ها است، که استفاده از آن بسیار ساده بوده و آپشن هایش بدون هیچ پیچیدگی ای در دسترس است. این قیچی استیل ژاپنی ( که لبه هایش توسط دست با دقت و ظرافت تیز شده اند) حرفه ای کار می کنند بدون آن که مشکلات آزار دهنده ای همچون لغزش یا کشیدن مو های سر را در بر داشته باشد.

طول ۶.۵ اینچی آن اندازه ی بسیار مناسبی برای مبتدی های این حرفه است، بطوری که نه خیلی بزرگ است نه خیلی کوچک. این سایز برای انواع دست ها مناسب بوده و حتی میتوانید اندازه آن را تنظیم نمایید تا بهترین اندازه را برای دست خود تنظیم کنید. وزن این نوع قیچی کمی زیر ۵ اونس است که وزنی مناسب است که دست دچار گرفتگی و خستگی نمی شود.

آرایشگری مردانه حرفه ای با قیچی پیتاژ

 

آرایشگری مردانه حرفه ای با قیچی پیتاژ
این نوع قیچی نازک کننده مو در سایز طول ۶.۵ اینچ در دست هستند که اندازه ای مناسب و راحت برای بسیاری از دست ها است.

اگر نیاز به تنظیم اندازه ی آن برای دست خود هستید دسته های پلاستیکی وجود دارند که میتوان با کمک آن ها دقیقا انگشتان را در قیچی جا کرد. با اینکه این نوع طراحی ظاهری بسیار شکیل ندارند و می توان گفت که ظاهری ارزان قیمت که چند دهه پیش رواج بیشتری داشته دارند، اما تنظیمات اندازه این نوع قیچی بسیار راحت و دقیق می باشد. این نوع قیچی آرایشگری بطور کامل از استیل بدون لک و پوشش طلایی رنگ تشکیل شده. این قیچی ها برای استفاده طولانی مدت طراحی شده اند. برای آرایشگرانی که قصد استفاده از قیچی هایی را دارند که قادر به انجام کار بسیار زیادی باشد بدون آن که کند شود بشکند یا از ارزشش کم بشود.
تیغه های برنده ی این قیچی در هنگامی که مورد استفاده قرار نمی گیرد داخل محفظه ی چرمی قرار میگیرد که طول عمر خود را بیشتر هم بنماید. این نوع از قیچی آرایشگری شما را بیشتر از نرمال به بیزنس خود علاقه مند میکنند چرا که استفاده از آن ها بسیار لذت بخش هستند. و پس از گذشت زمان متوجه می شوید که این نوع قیچی بهترین نوع پیتاژ برای کسانی است که میخواهند برای مشتری خود مدل مو های مختلف و زیادی اصلاح کنند.
با طراحی طلایی و نقره ای این قیچی خاص در نگاه اول این قیچی پیتاژ برای افراد حرفه ای است که می خواهند کار خود را جدی تر انجام دهند. تنظیمات پیچ آن به راحتی قابل تنظیم است و کار کردن با تیغه های آن به همان میزان در کوتاه کردن و مدل دادن به مو بدون کشیدن یا گیر کردن راحت بوده و بطور کلی کار شما را بسیار راحتتر میکند. با این طراحی راحت و ارگونومیکی و استایل و مدلی که با آن بوجود می آوردید ممکن نیست چیزی اشتباه پیش برود.

این قیچی ۶.۵ اینچی با وزنی کمتر از دو اونس در شمار سبک ترین ها قرار میگیرد. کسانی که با این قیچی کار کرده اند از نقاط مثبت اش بسیار می گویند و این که از زمان دریافت آن تا مدت زمان زیادی برای شان کار کرده است وبعد از آن حتی به فکر خرید مدل دیگری نیافتاده اند. این قیچی از بهترین نوع قیچی است و اصلا بستگی به نوع مویی که اصلاح میکنید ندارد که آیا چرب باشه خشک باشد نازک یا ضخیم باشد. بسیار تیز و برنده میباشند و نیازمند آرایشگری کارکشته و حرفه ای است که از آن به بهترین نحو بهره ببرد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن